Aquí teniu l'horari i el lloc dels compromisos que tenen tots els nostres equips al llarg d'aquest cap de setmana:

 

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

CAMP DE JOC

DIA / HORA

PRIMER EQUIP

CF BADALONA

CD ELDENSE

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ

DIUMENGE
18h

JUVENIL B

CF BADALONA

CF UNIFICACIÓ LLEFIÀ

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ

DISSABTE
16h

JUVENIL C

UE VILASSAR DE MAR

CF BADALONA

MUNICIPAL XEVI RAMON

DISSABTE
16h

CADET A

CF BADALONA

 FC GIRONA

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ

DISSABTE
14h

CADET B

CE L'HOSPITALET 'B

CF BADALONA

ESTADI MUNICIPAL L'HOSPITALET DE LLOBREGAT

DISSABTE
12h

INFANTIL A

CF BADALONA

CF LLOREDA

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ

DISSABTE
12.30h

INFANTIL B

CE L'HOSPITALET 'B'

CF BADALONA

ESTADI MUNICIPAL L'HOSPITALET DE LLOBREGAT

DIUMENGE
15.15h

INFANTIL C

UE SANT ANDREU 'F'

CF BADALONA

AISS MUNICIPAL

DISSABTE
12.30h

ALEVÍ A

CF BADALONA

CF TECNOFÚTBOL 'B'

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ

DISSABTE
11h

ALEVÍ B

FC BARCELONA 'C'

CF BADALONA

CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER

DIUMENGE
12h

ALEVÍ C

UD CIRERA

CF BADALONA

MUNICIPAL CIRERA

DISSABTE
10.15h

ALEVÍ D

CF BADALONA

UB CATALONIA

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ

DISSABTE
11h

ALEVÍ E

ESCOLA ÁNGEL PEDRAZA 'C'

CF BADALONA

COMPLEX ESPORTIU LA BÀSCULA

DIUMENGE
12.30h

BENJAMÍ A

CFU CAN RULL RÓMULO TRONCHONI

CF BADALONA

ZONA ESPORTIVA CAN RULL – CAMP B

DIUMENGE
10.30h

BENJAMÍ B

CF UNIFIACIÓ LLEFIÀ

CF BADALONA

MUNICIPAL DE LLEFIÀ

DISSABTE
12H

BENJAMÍ C

CF BADALONA

PENYA BARCELONISTA AE COLLBLANC SANTS 'B'

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ

DIUMENGE
10h

BENJAMÍ D

AT MASNOU

CF BADALONA

CAMP MUNICIPAL D'OCATA

DISSABTE
10.30h

BENJAMÍ E

CF MONTAÑESA 'D'

CF BADALONA

 MUNICIPAL DE NOU BARRIS

DISSABTE
12.30h

BENJAMÍ F

CF BADALONA

AT POBLE NOU

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ

DISSABTE
12.30h

PRE-BENJAMÍ A

CF BADALONA

CF MONTAÑESA

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ

DISSABTE
11h

PRE-BENJAMÍ B

CE CANYELLES

CF BADALONA

  MUNICIPAL DE CANYELLES

DISSABTE
11.30h

PRE-BENJAMÍ C

CF BADALONA

FE GRAMA 'D'

CAMP MUNICIPAL DE MONTIGALÀ

DIUMENGE
10h

PRE-BENJAMÍ D

CE VILA OLÍMPICA 'C'

CF BADALONA

MUNICIPAL CAN ARANYÓ – AGAPITO FERNÁNEZ

DISSABTE
9h

CADET SALA

CF BADALONA SALA

CF SALA SAGARRA 'B'

PAVELLÓ POLIESPORTIU LLEFIÀ

DISSABTE
14.30h

INFANTIL SALA

CF SALA SAGARRA

CF BADALONA SALA

CEIP FERRAN DE SAGARRA

DISSABTE
11h

ALEVÍ SALA

AV MONTIGALÀ 

CF BADALONA SALA

PAVELLÓ POLIESPORTIU MONTIGALÀ

DISSABTE
13.30h

BENJAMÍ SALA FS CN CALDES CF BADALONA SALA PAVELLÓ MUNICIPAL BUGARAY DIUMENGE

10.15h

 

cfbadalona.net