Aquests són els partits que tots els equips del CF Badalona jugaran aquest cap de setmana esportiu:

 

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

CAMP DE JOC

HORARI/DIA

PRIMER EQUIP

ELCHE ILICITANO  

C.F BADALONA

ISABEL FERNANDEZ DE TORELLANO

DIUMENGE
12:00

VETERANS

STOITCHKOV BARCELONA C.F. “A”

C.F BADALONA

MPAL. RACING VALLBONA

DISSABTE
14:00

JUVENIL  A

LLEIDA ESPORTIU TERRAFERMA CF “A”  

C.F BADALONA

MPAL. MANGRANERS

DISSABTE
12:00

JUVENIL B

C.F BADALONA

CATALONIA, U.B. “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
16:00

JUVENIL C

TURO PEIRA, C.C.D. “A”

C.F BADALONA

MPAL. TURO PEIRA

DISSABTE
12:15

CADET A

C.F BADALONA

BORDETA DE LLEIDA, U.E. “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
14:15

CADET B

ESCUELA C.F. PERFORMANCE “A”

C.F BADALONA

COMPLEX ESP. LA BASCULA

DIUMENGE
14:15

INFANTIL A

C.F BADALONA

PREMIA CLUB ESPORTIU “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
12.30

INFANTIL B

Pª BARC. CINC COPES “A”

C.F BADALONA

MPAL. CLOT DE LA MEL

DISSABTE
15:00

INFANTIL C

LA SALLE BONANOVA, C.E. “B”

C.F BADALONA

COL.LEGI LA SALLE BONANOVA

DISSABTE
12:00

ALEVÍ A

C.F BADALONA

FUNDACIO P. CE. JUPITER “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DIUMENGE
10:00

ALEVÍ B

DAMM, C.F. “C”

C.F BADALONA

MPAL. NOU TAXONERA

DISSABTE
15:15

ALEVÍ C

MERCANTIL, C.E. “B”

C.F BADALONA

POLIESPORTIU ARRAHONA-MERINALS

DIUMENGE
17:15

ALEVÍ D

C.F BADALONA

VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “E”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
11:00

ALEVÍ E

LA SALLE BONANOVA, C.E. “C”

C.F BADALONA

COL.LEGI LA SALLE BONANOVA

DISSABTE
09:00

BENJAMÍ A

LES FRANQUESES, C.F. “A”

C.F BADALONA

MPAL. CORRO D'AVALL

DIUMENGE
10:15

BENJAMÍ B

C.F BADALONA

  Pª BARC. BARCINO, CE. “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
11:00

BENJAMÍ C

C.F BADALONA

   L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS “B”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DIUMENGE
10:15

BENJAMÍ D

PREMIA CLUB ESPORTIU “B”

C.F BADALONA

MPAL. PREMIA DE MAR

DIUMENGE
10:00

BENJAMÍ E

PUJADAS, C.D. “B”  

C.F BADALONA

COMPLEX ESP. MARESME-LLULL

DISSABTE
10:00

BENJAMÍ F

C.F BADALONA

Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DIUMENGE
09:00

PRE-BENJAMÍ A

C.F BADALONA

SANT GABRIEL,C.D. “A”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DIUMENGE
09:00

PRE-BENJAMÍ B

Pª BARC. BARCINO, CE. “A”

C.F BADALONA

  MPAL.MENORCA-ST.MARTI PROVENÇ.  

DISSABTE
10:00

PRE-BENJAMÍ C

C.F BADALONA

ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “B”

CAMP MUNICIPAL DE BADALONA

DISSABTE
10:00

PRE-BENJAMÍ D

Pª BARC. CINC COPES “C”

C.F BADALONA

MPAL. CLOT DE LA MEL

DIUMENGE
13:00

CADET SALA

C.F BADALONA SALA

C.F.S.PREMIÀ DE DALT “A”

POLIESPORTIU LLEFIÀ

DISSABTE
14:15

INFANTIL SALA

CFS MANENT SANTA COLOMA “C”

C.F BADALONA SALA

MPAL LA COLINA(MONTIGALA)

DIUMENGE
12:45

ALEVÍ SALA

ESCOLA JUNGFRAU ASSOC. ESP. “A”

C.F BADALONA SALA

CEIP JUNGFRAU

DISSABTE
09:00

BENJAMÍ SALA

MARFIL SANTA COLOMA “A”

C.F BADALONA SALA

POLIESPORTIU DEL RAVAL

DIUMENGE
12:45